16.03.2020 r.

Dzień dobry, proszę wykonać film lub prezentację na temat arkuszy kalkulacyjnych. Film można wykonać w dowolnym programie (np. Windows 10 - Zdjęcia, Windows 7 - Windows Movie Maker lub dowolnym programie do edycji filmów, ważne aby film był zapisany w jednym z popularnych formatów np. avi, mp4).
Film powinien się składać z co najmniej 20 klatek, prezentacja z 20 slajdów. Proszę pamiętać o zasadach tworzenia prezentacji (dotyczy to również filmu) - są one na stronie szkoły w zakładce Dla uczniów/Materiały dla uczniów. Przy tworzeniu prezentacji można również korzystać z dokumentów google(wystarczy mieć konto na g-mail) lub z dokumentów Microsoft (One drive)lub z dowolnych prezentacji online.
Prezentacja lub film powinna zawierac opis możliwości programu (np. wbudowanych funkcji), jego zalety i wady.
Nieprzekraczalny termin - 10 kwietnia 2020 r.
Waga oceny - 3.
Pracę należy przesłać na adres: informatyka@sp2gda.pl (w tytule wiadomości proszę podać swoje imię, nazwisko i klasę oraz tytuł zadania).
W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę do mnie napisać wiadomość w dzienniku.

Instrukcja korzystania z serwera cba (jak przesyłać pliki).