logo_szkoly.png

WRĘCZENIE ZAŚWIADCZEŃ

Szanowni dyrektorzy, nauczyciele, uczniowie gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych województwa pomorskiego, organizatorzy i przewodniczący konkursów.

Informujemy, że uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się:

5 kwietnia o godz.10.00 w Sali BHP na terenie Stoczni Gdańskiej, Gdańsk, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 6.

Zaświadczenia dla finalistów Wojewódzkiego Konkursu Historycznego zostaną przesłane do szkół pocztą.
Przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Konkursowej - Maciej Batorski.

Komunikat
W związku z licznymi zapytaniami o szczegółowe wyniki informujemy, że jedynym sposobem, aby je poznać są wglądy do prac. Każdy uczestnik konkursu ma prawo sam lub w obecności innej osoby przejrzeć swoją pracę i sfotografować ją. Nie udzielamy żadnych wyjanień ani telefoniczne, ani mailowo. Powyższe zasady zostały narzucone przez Pomorskie Kuratorium Oświaty i wynikają z przepisów o ochronie danych osobowych.

Publikujemy listę laureatów i finalistów Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla gimnazjów oraz model odpowiedzi do testu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Zgodnie z regulaminem uczestnicy konkursu mają prawo wglądu do swoich prac w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników.

Terminy wglądów:
środa (23.01.2019) godz. 12.00-15.00
czwartek (24.01.2019) godz. 15.00-18.00
piątek (25.01.2019) godz. 15.30-18.00

Miejsce: SP nr 2 w Gdańsku, ul. Marusarzówny 10, sala 407.

Legitymacja szkolna wymagana.

W przypadkach indywidualnych termin wglądu do ustalenia po uzgodnieniu z przewodniczącym Wojewódzkiej Komisji Konkursowej pod adresem gimkonhis@gmail.com.

18 stycznia br. odbył się etap wojewódzki Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla gimnazjów. Publikujemy test. Model odpowiedzi zostanie udostępniony po ogłoszeniu wyników. Wkrótce zostanie ogłoszona lista laureatów i finalistów konkursu. Prosimy śledzić naszą stronę internetową.

Przypominamy, że etap wojewódzki Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla gimnazjów odbędzie się w siedzibie Wojewódzkiej Komisji Konkursowej (SP nr 2 w Gdańsku, ul. Marusarzówny 10) w dniu 18.01.2019 r. o godz. 12.00. Prosimy o przybycie co najmniej na pół godziny przed konkursem w celu rejestracji uczestników i weryfikacji ich danych. Legitymacje szkolne są wymagane. Czas trwania testu 90 min.

Publikujemy listę zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla gimnazjów oraz model odpowiedzi do testu. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim. Zgodnie z regulaminem uczestnicy konkursu mają prawo wglądu do swoich prac w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników.
Terminy wglądów:
środa (19.12.2018) godz. 12.00-15.00
czwartek (20.12.2018) godz. 14.30-17.30
piątek (21.12.2018) godz. 12.00-15.00
Miejsce: SP nr 2 w Gdańsku, ul. Marusarzówny 10, sala 407.
Legitymacja szkolna wymagana.
W przypadkach indywidualnych termin wglądu do ustalenia po uzgodnieniu z przewodniczącym Wojewódzkiej Komisji Konkursowej pod adresem gimkonhis@gmail.com.

7 grudnia br. odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla gimnazjów. Publikujemy test. Model odpowiedzi zostanie udostępniony po ogłoszeniu wyników. Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego zostanie ogłoszona zgodnie z regulaminem. Prosimy śledzić naszą stronę internetową.