Podwójny sukces Piorta Micniewicza i Antoniego Szulca w konkursach matematyczno-przyrodniczych.

Z radością informujemy, że w dniu 31 maja 2022 r. uczniowie klasy 7B

Piotr Michniewicz

Antoni Szulc

otrzymali dyplomy i nagrody za zdobycie III miejsce  w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE „Matematyka w fizyce” 2021/2022 organizowanym przez  p. Marię Naleźny i p. Katarzynę Prychła  z III Liceum Ogólnokształcącym im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie.

Dodatkowo ww uczniowie reprezentowali Naszą Szkołę w Międzyszkolnym Konkursie chemiczno-biologiczno-geograficznym „Szkiełko i oko” organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcącym im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie. Piotr i Antoni byli jedynymi uczestnikami z 7 klasy, pozostałe 6 grup w składzie mieli uczniów z ósmej klasy. Wygrali I miejsce w tym konkursie, otrzymali 19,5 p/20 p, zostawiając w tyle swoich rywali.

Gratulujemy naszym Uczniom sukcesów!