Gala wręczenia dyplomów - stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

 

Gala dla stypendystów z kategorii naukowych odbędzie się dnia 7 grudnia 2019 r.(sobota) od godziny 12.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 - ul. Chałubińskiego 13 (Gdańsk Chełm).

 

Gala dla stypendystów z kategorii sportowej odbędzie się dnia 14 grudnia 2019 r.(sobota) od godziny 12.00 w Szkole Podstawowej nr 6 - ul. Lawendowe Wzgórze 5 (Gdańsk Jasień).

 

Proszę również o rozważenie możliwości dojazdu na galę komunikacją miejską. Przy ZSO7 jest jedynie mały parking, w razie konieczności można skorzystać z parkingów przy okolicznych centrach handlowych. Dojazd komunikacją miejską z centrum miasta jest możliwy tramwajami. Przy SP 6 jest parking natomiast tam również nie ma wystarczającej ilości miejsc dla wszystkich uczestników gali a w najbliższym otoczeniu są prywatne miejsca parkingowe mieszkańców okolicznych budynków. Tutaj jest możliwy dojazd autobusem a przystanek jest przy wejściu na teren szkoły.

 

Serdecznie zapraszam przedstawicieli szkół na gale wręczenia dyplomów z udziałem pani Prezydent Aleksandry Dulkiewicz.  Na galę wręczenia dyplomów za osiągnięcia w sporcie zapraszam również trenerów naszych stypendystów.