Sponsorami nagród są:
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Gdańsku.
Biuro Prezydenta Miasta Gdańska
Sponsor odznaki "Srebrne pióro"
Pan Mariusz Suskiewicz
EDYCJE KONKURSU
Wyniki XI Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Pod ojczystym niebem”
Kategoria klasy 1-3
I miejsce Anna Nadolska
II miejsce Julia Szkil
III miejsce Marcel Bruszczak
Wyróżnienia Julia Grzegorzewska
Nadia Jankowicz
Gabriela Predygier
Kategoria klasy 4-6
I miejsce Igor Stanisław Wcześny
II miejsce Maja Kuchta
III miejsce Anna Freaser
Wyróżnienia Julia Bajurska
Maria Chyla
Hubert Gajewski
Lena Zakarczemna
Kategoria klasy 7-8 i obcokrajowcy
I miejsce Lena Gomuła
II miejsce Marta Alechniewicz
Maria Kurmojartsewa
III miejsce Agata Walentowska
Wyróżnienia Kornelia Kicka
Ewa Kowalewska
Karolina Niepsuj
Niestety z powodu zaistniałej sytuacji nie będzie uroczystego zakończenia konkursu, a dyplomy i nagrody zostaną rozesłane pocztą do końca roku szkolnego. Bardzo prosimy opiekunów laureatów o nadesłanie wersji elektronicznych utworów, jeżeli nie zostały od razu dołączone do pracy. Jest to warunkiem umieszczenia ich w tomiku.
Wyniki X Wojewódzkiego Konkursu Literackiego "Pod ojczystym niebem"
Lista laureatów X Wojewódzkiego konkursu literackiego „Pod ojczystym niebem”
1 miejsce
- Gabriela Predygier kl.2 SP 1 Malbork
- Ewa Kowalewska kl.6 Gdańska Szkoła Szermierki
- Amelia Madalińska kl. 3 gim SP 2 z oddziałami sportowymi Gdańsk
2 miejsce
- Hanna Nadworna kl.1 SP 1 Malbork
- Anna Węglewska kl.6 Gdańska Szkoła Szermierki
- Wiktoria Zarzecka kl.7 SP 4 z oddziałami integracyjnymi Starogard Gdański
3 miejsce
- Patrycja Ruczyńska kl. 1 SP 1 Malbork
- Denver Freda kl. 6 SP 70 z oddziałami sportowymi Gdańsk
- Anna Szmytkowska kl. 3 gim SP 2 z oddziałami sportowymi Gdańsk
„Srebrne pióro” dla trzykrotnego laureata konkursu otrzymuje Agata Walentowska
------------------------------------------------------------------------------------------
Wyróżnienia
Julia Bajurska kl.4 SP 24 Gdańsk
Mateusz Bielecki kl. 6 SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi Starogard Gdański
Hanna Chrobak kl. 2 SP 1 Malbork
Oskar Cierocki kl.8 Gdańska Szkoła Szermierki
Marcin Denysiuk kl.8 Gdańska Szkoła Szermierki
Lena Gomuła kl.7 SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi Starogard Gdański
Julian Horyd kl.5 Gdańska Szkoła Szermierki
Kornelia Jankowska kl.4 SP 42 Gdańsk
Karolina Kołodziej kl.7 SP 8 Starogard Gdański
Anna Kortas kl.6 SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi Starogard Gdański
Emilia Kościuk kl.8 SP 42 Gdańsk
Anna Stybor kl.8 Gdańska Szkoła Szermierki
Zofia Stybor kl.5 Gdańska Szkoła Szermierki
Julia Ulińska kl. 3 gim SP 48 z oddziałami sportowymi Gdańsk
Agata Walentowska 7 SP 8 Starogard Gdański
Karolina Wichrowska kl.8 SP 50 Gdańsk
Emilia Wymysłowska kl.4 SP 48 z oddziałami sportowymi Gdańsk
Milena Zgolak kl.2 SP 1 Malbork
Igor Żebrowski kl.2 SP 1 Malbork
Zakończył się IX Wojewódzki Konkurs Literacki "Pod ojczystym niebem". Oto nasi laureaci.
I miejsce
- Maja Czerucka kl.6 - Szkoła Podstawowa nr 50 w Gdańsku
- Aleksandra Scharner kl. 2 gim - X Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
II miejsce
- Agata Pieniążek kl. 3 gim - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku
- Cyprian Pisarski kl. 3 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku
- Marek Rogowski kl. 5 - Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim
III miejsce
- Denver Freda kl. 5 - Szkoła Podstawowa nr 70 w Gdańsku
- Julia Gracz kl. 6 - Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim
- Oliwia Jagodzińska kl. 7 - Szkoła Podstawowa nr 50 w Gdańsku
- Martyna Mentel kl. 3 gim - Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdańsku
Wyróżnienia
- Dominik Borowski kl. 3 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku
- Karolina Dragun kl. 4 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku
- Daria Filipowicz kl.7 - Szkoła Podstawowa nr 70 w Gdańsku
- Kinga Formela kl. 6 - Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim
- Lena Gomuła kl. 6 - Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim
- Szymon Hajderek kl. 5 - Szkoła Podstawowa nr 70 w Gdańsku
- Marta Karcz kl. 6 - Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim
- Michał Kus kl. 1 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Malborku
- Zuzanna Lulkiewicz kl.3 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku
- Monika Męczkowska kl. 7 - Szkoła Podstawowa nr 18 w Gdyni
- Natalia Michiej kl.7 - Szkoła Podstawowa nr 42 w Gdańsku
- Gabriela Predygier kl.1 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Malborku
- Zofia Sudoł kl.3 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku
- Julia Szkil kl.1 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Malborku
- Agata Walentowska kl.6 - Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim
- Agnieszka Westphal kl. 2 gim - Szkoła Podstawowa nr 56 w Gdańsku
- Milena Zgoda kl.1 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Malborku