AKCJA CHARYTATYWNA Z OKAZJI DNIA GIER PLANSZOWYCH

 Drodzy Rodzice, mamy zaszczyt poinformować, że nasza szkoła jako 1 z 10 w Polsce weźmie udział w zbiórce na Allegro z okazji Dnia Gier Planszowych który przypada 10.10.2021.

Celem akcji jest uzbieranie kwoty 2 tysięcy zł na zakup nowych gier do świetlic szkolnych.
Jeśli akcja będzie cieszyła się dużą popularnością, będzie można spróbować powiększyć założony budżet i dokupić też gry do biblioteki.

Czego od Państwa oczekujemy?

Oczywiście aktywnego udziału :)

Przez wejście na naszą zbiórkę będzie można wystawić przedmiot na nasze konto. Prosimy o dodatkowe oznaczenie tej aukcji dodając w tytule poza nazwą przedmiotu dopisek "Dzień Gier Planszowych". Jeśli ktoś zdecyduje się dodać aukcję jego obowiązkiem będzie też przekazanie przedmiotu do osoby która to zakupiła (wysyłka, odbiór osobisty, lub w przypadku cegiełki przesłanie jej na maila). Zobaczcie może macie coś wartościowego co już Wam się nie przyda,     lub któreś z Waszych dzieci albo ktoś z rodzimy tworzy piękne rzeczy warte wystawienia.
Zachęcamy też do zakupów na naszych aukcjach :)

 

Link do zbiórki: https://allegrolokalnie.pl/zbiorka/gry-dla-sp-nr-2-w-gdansku-dzien-gier-planszowych


BARDZO WAŻNE! Zbiórka może trwać nawet miesiąc jednak tylko w najbliższym tygodniu  (4-10.10.21) ogłoszenia będą promowane na pierwszej stronie allegro! Wykorzystajmy ten czas najlepiej jak się da, potem ogłoszenia mogą zginąć w gąszczu innych i będą już widoczne tylko dla nas.

Wzmiankę można znaleźć na oficjalnej stronie firmy rebel:

https://www.facebook.com/127041897306678/posts/4767682199909268/

gry planszowe - ilustracja

Trzymamy kciuki za sprawną organizację.
Liczymy na Was i pozdrawiamy

Urszula Bieniewicz, Damian Lampka, Jolanta Giza