WOJEWÓDZKA GALA WRĘCZENIA ZAŚWIADCZEŃ LAUREATOM KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Uroczystość odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2022 r. w auli 1.43 Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 55 w Gdańsku:

I tura – godz. 9:30 -laureaci konkursów przedmiotowych z języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego, historii i geografii,

II tura – godz. 12:15 -laureaci konkursów przedmiotowych z matematyki, fizyki, chemii, biologii i informatyki

Ze względów organizacyjnych na uroczystość serdecznie zapraszamy Laureatów wraz z jednym opiekunem (dyrektorem, nauczycielem, rodzicem).

Prosimy o przybycie na pół godziny przed rozpoczęciem uroczystości w celu dokonania rejestracji uczestników.

W uroczystości uczestniczyć mogą wyłącznie osoby zdrowe bez objawów chorobowych. Wszystkich uczestników uroczystości prosi się o przestrzeganie zaleceń sanitarnych i zasad higieny.

Zaświadczenia dla finalistów będą rozsyłane do szkół po 22 kwietnia.

LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW WKH

Publikujemy listę laureatów i finalistów Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych oraz model odpowiedzi do testu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Zgodnie z regulaminem uczestnicy konkursu mają prawo wglądu do swoich prac w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników.

Terminy wglądów: 16-18 marca po uprzednim uzgodnieniu godziny spotkania z przewodniczącym Wojewódzkiej Komisji Konkursowej pod adresem podkonhis@gmail.com.

Miejsce: SP nr 2 w Gdańsku, ul. Marusarzówny 10.

Legitymacja wymagana.

FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

W dniu 11 marca odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych. Publikujemy test. Model odpowiedzi zostanie udostępniony po ogłoszeniu wyników. Wkrótce zostanie ogłoszona lista laureatów i finalistów konkursu. Prosimy śledzić naszą stronę internetową.

FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

Finał Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla szkół podstawowych odbędzie się w siedzibie Wojewódzkiej Komisji Konkursowej (SP nr 2 w Gdańsku, ul. Marusarzówny 10) w dniu:

11 marca (piątek) o godz. 12.00.

Prosimy o przybycie co najmniej na pół godziny przed konkursem w celu rejestracji uczestników i weryfikacji ich danych. Legitymacje szkolne są wymagane.

Czas trwania testu 90 min.

Publikujemy listę osób zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla szkół podstawowych oraz model odpowiedzi do testu. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim.

Zgodnie z regulaminem uczestnicy konkursu mają prawo wglądu do swoich prac w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników. Terminy wglądów 26-28 stycznia po uprzednim umówieniu się. Dzień i godzina do ustalenia po uzgodnieniu z przewodniczącym Wojewódzkiej Komisji Konkursowej pod adresem podkonhis@gmail.com. Miejsce: SP nr 2 w Gdańsku, ul. Marusarzówny 10.

Legitymacja szkolna jest wymagana do udostępnienia pracy.

Etap rejonowy WKH

14 stycznia 2022 r. odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych. Publikujemy test. Model odpowiedzi zostanie udostępniony po ogłoszeniu wyników. Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego zostanie ogłoszona zgodnie z regulaminem. Prosimy śledzić naszą stronę internetową.

Formularz zgłoszenia szkół do konkursu został zamknięty. Publikujemy listę zgłoszonych szkół. Sortowanie szkół w dokumencie jest wg listy alfabetycznej podanych nazw gmin.

Terminy poszczególnych etapów konkursu

Stopień

Eliminacje

I - szkolny

22.10.2021 r.  godz. 14.00 szkoły macierzyste

II - rejonowy

14.01.2022 r.  godz. 14.00 szkoły z Tabeli 1

III - wojewódzki

11.03.2022 r.  godz. 12.00 SP nr 2 Gdańsk

Siedziby komisji rejonowych.

Informujemy, że Kuratorium Oświaty w Gdańsku ogłosiło wyniki postępowania na przeprowadzenie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych roku szkolnym 2021/2022, przyznając wykonanie konkursu z historii Szkole Podstawowej nr 2 w Gdańsku z oddziałami sportowymi im. Armii Krajowej.