Etap rejonowy WKH

14 stycznia 2022 r. odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych. Publikujemy test. Model odpowiedzi zostanie udostępniony po ogłoszeniu wyników. Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego zostanie ogłoszona zgodnie z regulaminem. Prosimy śledzić naszą stronę internetową.

Formularz zgłoszenia szkół do konkursu został zamknięty. Publikujemy listę zgłoszonych szkół. Sortowanie szkół w dokumencie jest wg listy alfabetycznej podanych nazw gmin.

Terminy poszczególnych etapów konkursu

Stopień

Eliminacje

I - szkolny

22.10.2021 r.  godz. 14.00 szkoły macierzyste

II - rejonowy

14.01.2022 r.  godz. 14.00 szkoły z Tabeli 1

III - wojewódzki

11.03.2022 r.  godz. 12.00 SP nr 2 Gdańsk

Siedziby komisji rejonowych.

Informujemy, że Kuratorium Oświaty w Gdańsku ogłosiło wyniki postępowania na przeprowadzenie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych roku szkolnym 2021/2022, przyznając wykonanie konkursu z historii Szkole Podstawowej nr 2 w Gdańsku z oddziałami sportowymi im. Armii Krajowej.