Na obiektach naszej szkoły odbył się FESTYN RODZINNY dla mieszkańców dzielnicy Piecki-Migowo. Frekwencja dopisała także DZIĘKUJEMY wszystkim za liczne przybycie i spędzenie soboty na wspólnej zabawie z nami.
Dzieci wzięły udział w konkurencjach sprawnościowych, za które na zakończenie zabawy otrzymały nagrody rzeczowe.
Była możliwość skorzystania z pływalni, zabawy na zamkach i zjeżdżalniach dmuchanych. Dzieci mogły wejść do wozu strażackiego, straży granicznej, karetki pogotowia oraz radiowozu policji.
Nie mogło zabraknąć poczęstunku w postaci musli z jogurtem, grochówki, kiełbasek z grilla, pizzy dostarczonej przez dzielnicowe restauracje: Fresco Lunch & Restaurant Morena, Domino's Pizza, Pizzeria Maniana, Pizzeria di Amadeo oraz pierogów podarowanych przez Zwariowany Garmaż Justyna Lesińska-Birna. Dla dzieci dodatkowo była wata cukrowa oraz popcorn. Podczas festynu zabawę umilały występ chóru szkolnego oraz wspólna zabawa z Just Dance oraz Centrum Tańca Gabi.
Swoje stanowiska miały Gdański Animals, Harcerze oraz Urząd Miasta, gdzie można było oddać głosy w budżecie obywatelskim. Dziękujemy także Zespołowi Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku za przygotowanie stanowiska, na którym dziewczynki oraz kobiety mogły upiększyć swój wygląd.

Szczególne podziękowania dla naszych sponsorów Radzie Dzielnicy Piecki-Migowo, Salvit Prima, UKS Dwójka Morena Gdańsk, Goldbas, Autom oraz wszystkim innym osobom, dzięki którym mogliśmy zorganizować nasz festyn.
Wielkie dla nauczycieli i pracowników szkoły za sprawne przeprowadzenie festynu.