Znakomite występy zanotowały nasze drużyny koszykówki w ramach rywalizacji gdańskich szkół w sezonie 2021/2022 - Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W tym roku nasze teamy zdominowały rozgrywki szkolne w kategorii rocznika 2007-2008.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodniczek i zawodników!!!

Zespół dziewcząt wywalczył tytuł wicemistrzyń Gdańska, zdobywając srebrne medale oraz okazały puchar.
Skład drużyny:

Amelia Umińska(c), Maria Ostopinka, Zofia Folwarska, Oliwia Nuszkiewicz,

Amelia Sadziak, Natalia Potratz, Helena Kreńska, Anastazja Barbużyńska,

Nadia Horowska, Kinga Rogowska, Nadia Wojtyła.

Trenerka: Agnieszka Golemska.

Zespół chłopców został Mistrzem Gdańska  wygrywając wszystkie mecze! Zawodnicy zdobyli złote medale i puchar oraz prawo startu w finale wojewódzkim, w którym zajęli ostatecznie 6 miejsce.

Skład drużyny: Aleksander Stadnik, Alan Banasik, Franciszek Borna, Grzegorz Dąbrowski,

Szymon Pacewicz, Kacper Abram, Mateusz Przytarski, Adrian Gajtkowski,

Kacper Kwiatek, Patryk Romaniuk.

Trener: Maciej Kozieł.

Pełna relacja z przebiegu zawodów koszykówki w ramach Gdańskiej Olimpiady Młodzieży oraz galeria zdjęć znajduje się pod tym linkiem:

RELACJA Z IGRZYSK