I RAJD PIESZY 2018-2019

20 października odbył się pierwszy z czterech w tym roku szkolnym rodzinnych rajdów pieszych. Pomimo nieciekawej prognozy, pogoda okazała się być łaskawa. Kolorowe krajobrazy w jesiennym słońcu zachwycały swą różnorodnością. Po tradycyjnym pamiątkowym zdjęciu przed szkolą udaliśmy się w kierunku Niedźwiednika. Stamtąd lasem, zielonym szlakiem przez Kamienną Górę, skocznie narciarską do głazu w Dolinie Sambrowo. Mogliśmy zobaczyć zarówno pomniki przyrody ożywionej- piękne dęby, jak i nieożywionej- granitowe głazy narzutowe. Wędrówkę prowadził trójmiejski przewodnik pan Arkadiusz Zygmunt, który w sposób ciekawy, dowcipny i profesjonalny opowiadał nam o okolicach Doliny Sambrowo. Przypominamy że rajdy rodzinne finansowane są przez Radę Rodziców za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do naszych dalszych wędrówek. Kolejny rajd już w kwietniu.

Katarzyna Lilla