Sukces Kacpra Stenka z klasy 3A


Kacper otrzymał wyróżnienie w I kategorii w Ogólnopolskim Konkursie "W stronę gwiazd" organizowanym przez Hevelianum: . Praca Kacpra została zauważona przez członków jury.
W związku z tym Kacper został zaproszony na wirtualną galę rozdania nagród (w aplikacji ZOOM), która odbędzie się 06 marca 2023 roku o godz. 12:00. Na gali będzie obecny główny sponsor, dodatkowi goście, osoby nagrodzone, wyróżnione i laureaci konkursu. Gala będzie symultanicznie tłumaczona na język ukraiński. Gala finałowa konkursu jest dostępna dla wszystkich osób w godzinach 12:00-12:45.

Po części oficjalnej odbędzie się specjalny pokaz astronomiczny (30 minut).

Transmisję na żywo będzie można obejrzeć na  kanale YouTube oraz Facebook Hevelianum.

Gratulujemy Kacprowi sukcesu. Brawo!!!

Sukces Tymona Żukowskiego z klasy 4G.


Tymon otrzymał wyróżnienie w I kategorii w Ogólnopolskim Konkursie organizowanym przez Hevelianum: " W stronę gwiazd". Praca Tymona zrobiła duże wrażenie na członkach jury.
W związku z tym Tymon został zaproszony na wirtualną galę rozdania nagród (w aplikacji ZOOM), która odbędzie się 06 marca 2023 roku o godz. 12:00. Na gali będzie obecny główny sponsor, dodatkowi goście, osoby nagrodzone, wyróżnione i laureaci konkursu. Gala będzie symultanicznie tłumaczona na język ukraiński. Gala finałowa konkursu jest dostępna dla wszystkich osób w godzinach 12:00-12:45.

Po części oficjalnej odbędzie się specjalny pokaz astronomiczny (30 minut).

Transmisję na żywo będzie można obejrzeć na kanale YouTube oraz Facebook Hevelianum

 Gratulujemy Kacprowi i Tymonowi sukcesu. Brawo!!!