Reprezentacja naszej szkoły Zosia Janiszewska z klasy 3a, Bartek Odya z 2e oraz Dawid Jeliński i Julka Lewandowska z oddziału 0a wzięli udział w XVI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Kto Ty jesteś? Polak mały” zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką i SP nr60 w Gdańsku. Rywalizacja była zacięta, ponieważ do konkursu stanęło 72uczniów z 22 szkół całego województwa. Nasi uczniowie nie zdobyli najwyższych not, ale podobnie jak wszyscy dostali dyplomy i pamiątki ufundowane przez Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowiecza i Instytut IPN Oddział Gdański. Dla wszystkich była to wspaniała patriotyczna uroczystość.

Wcześniej odbył się wewnątrzszkolny konkurs poezji patriotycznej, nad którym patronat objęli byli żołnierze AK z Oddziału Gdańsk Wrzeszcz, a nagrody ufundowała Pani Bożena Rutecka.

Dorota Trela, Katarzyna Lilla