W STRONĘ GWIAZD - OGOLNOPOLSKI KONKURS (ORGANIZATOR HEVELIANUM). - SZCZEGÓŁY, NIEZBĘDNE DOKUMENTY

INFORMACJE W FORMACIE PDF - kliknij.

Ogólnopolski Konkurs „W stronę gwiazd”, 21 edycja

Uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „W stronę gwiazd”, edycja 21. Organizatorem konkursu jest Hevelianum. Uczestnicy wykonali prace płaskie i przestrzenne na temat: STATEK KOSMICZNY.

Uczestnicy konkursu:

1.     Blanka Jasionek, klasa 1 C

2.     Antoni Piotrowski, klasa 1 E

3.     Natalia Solańska, klasa 1 F

4.     Amelia Regulińska, klasa 2 F

5.     Julia Lewandowska, klasa 3 A

6.     Tymon Żukowski, klasa 3G

Wszystkim ww uczniom dziękuje za zaangażowanie i poświęcony czas w wykonanie zadań konkursowych.  Dziękuje także za pomoc i wsparcie, w zbieraniu i dostarczeniu prac konkursowych Paniom: p. Annie Skwierawskiej, p. Monice Żarczyńskiej, p. Justynie Jakowicz-Hausz, p. Sylwii Horodyńskiej,  p. Katarzynie Albin, p. Violetcie Niedzielskiej, p. Marcie Regulińskiej i p. Krystynie Ropeli.

Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie wyników konkursu, które zaplanowane jest na 28 stycznia 2022 r.

Jolanta Fidytek